שבוע פוליטי

בתאריכים ה03.01-07.01.2016 לקחנו חלק בשבוע הפוליטי שקיימו וארגנו אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של מכללת סמינר הקיבוצים.

האגודה היא הגוף המאגד את כלל הלומדים במכללה. בשיתוף נציגי האגודה וביוזמות עצמאיות של סטודנטים הם מקדמים נושאים חברתיים העולים מהשטח.

האירוע, שהפך למסורת במכללה, התקיים זו השנה הרביעית, וכלל שיעורים פוליטיים, סדנאות, פאנלים, תערוכות, סיורים וקלפי דמה. באגודה מספרים/ות כי השבוע הפוליטי, שנחשב לאירוע ייחודי בעולם האקדמיה בישראל, נובע מתוך התפיסה כי מחנכות ומחנכים צריכים/ות לגבש את הזהות הפוליטית שלהם/ן מול כל הכוחות המעצבים את החברה.

במהלך השבוע נחשפו הסטודנטיות והסטודנטים במכללה למגוון דעות של ארגונים ועמותות, לעיתים המנוגדים אחד עם השנייהלשבוע זה הגיעו מספר מפלגות וארגונים שדיברו והציגו את הבעיות , הקשיים , השילוב והשוני בחברה הישראלית. בעזרת מספר מתנדבים שהגיעו ונרתמו ביחד איתנו להעשיר את ידע הסטודנטים במידע אודות מחלת האפילפסיה, על התמודדות החולים ברמה היום יומית , על הקשיים והסוגים השונים של המחלה. במהלך השבוע נחשפנו לבורות בידע של התלמידים, על כמות לא מעטה של החולים במחלה שחיפשו רק לשתף, להתייעץ, לספר וכמובן להירשם אלינו כדי לקבל עדכונים אודות הפעילויות שלנו.

זוהי השנה הראשונה שהעמותה שלנו לוקחת חלק בפרוייקט שבוע הפוליטי ואין ספק שנשמח לקחת חלק ברמה הקבועה.
למחלת האפילפסיה יש המון מקום בבעיות החברה מכיוון שחוסר הידע והבורות גורם לאנשים שלא למדו אודות המחלה חוסר ידע האם חולה האפילפסיה כשיר למסגרות כגון : שירות צבאי , לימודים , עבודה וכו'.
מכיוון שלמחלה יש מעל 40 סוגים יש המון הבדל בין צרכיהם של החולים.

הצטרפו להיות חלק מאיתנו!

בואו להיות חלק ממשפחתינו, מלאו פרטיכם מטה ואנו ניצור אתכם קשר לשליחת כרטיס עמותה

בלחיצה על שליחה הינך מאשר\ת קבלת תוכן פרסומי\שיווקי מעמותת ״גן עדן בסגול״
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support