תל אביב בסגול

תל אביב בסגול היא דריסת הרגל הראשונה של עמותת "גן עדן בסגול" למען העלאת המודעות למחלת האפילפסיה. צוואתה הבלתי כתובה של עדן היתה להעלות את המודעות למחלה ולכן החלטנו להפיק אירוע אשר יבחן את היענות הציבור וכמו כן את רצונו להעשיר את הידע אודות המחלה.

לשם כך נעזרנו בזמרים שעדן אהבה ואף העריצה. האמנים שנרתמו הם: רותם כהן, האולטראס, שאולי בדישי, אליעד, קפה שחור חזק ומעצבת האופנה דורין סגול שקיימה תצוגת אופנה בשיתוף מספר דוגמנים שלבשו בגדים בצבע סגול, אשר שעוצבו במיוחד עבור הערב, אותו הנחתה נועה מימן.

לאירוע, שהתקיים במתחם אמפי וואהל בגני יהושע, הגיעו כ-700 אנשים ביניהם חברי כנסת, אנשי ציבור, חולי אפילפסיה וקהל שהגיע ונרתם לפעילות. האנשים שהתייצבו באו על מנת לתת את הטון, להזדהות, לחזק ולשתף פעולה יחד בקידום המטרות שלנו בנושא האפילפסיה בישראל.

האירוע תוקשר בכלל אמצעי התקשורת ובזכותו הבנו את הצורך שבה העמותה שלנו לוקחת חלק: במהלך האירוע נחשפנו לעשרות חולים שהתחילו בתהליך של "יציאה מהארון", בו סיפרו ושיתפו ברשתות החברתיות שהייתה להם אפילפסיה בילדות או שהם חולים במחלה בהווה. מספר לא מבוטל של אנשים הבין שאין מה להתבייש ולהסתיר את היותם חולים במחלה.

פרוייקט תל אביב בסגול הוא פרוייקט שמתכונן להתקיים אחת לשנה בחודש ספטמבר.
יחד עם אומנים וזמרים האהובים על האוכלוסייה, נצליח לפתח מודעות למחלה, להעשיר את הידע ונראה לחולים שאפשר לחיות חיים חברתיים נורמטיביים, טובים ומאושרים.

האירוע הבא שלנו מתקיים בתאריך ה10.05.2017 במתחם אמפי וואהל בגני יהושע בתל אביב

האומנים שנרתמו השנה הינם : להקת בית הבובות , הסטנדפיסט חן מזרחי , האולטראס , אליעד , נועם אקרמן והזמר חולה האפילפסיה יהונתן וענונו.

הצטרפו להיות חלק מאיתנו!

בואו להיות חלק ממשפחתינו, מלאו פרטיכם מטה ואנו ניצור אתכם קשר לשליחת כרטיס עמותה

בלחיצה על שליחה הינך מאשר\ת קבלת תוכן פרסומי\שיווקי מעמותת ״גן עדן בסגול״
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support